Єдина Країна! Единая Страна!

Головна Новини Контакти Посилання Фотографiї Повернення податків              


АГРАРНЕ СТАЖУВАННЯ
НІДЕРЛАНДИ
ШВЕЦІЯ
ДАНІЯ
ШВЕЙЦАРІЯ
США
КАНАДА
АВСТРАЛІЯ
ПОЛЬЩА
НІМЕЧЧИНА

      

Програма стажування у Нідерландах (Голландії)

Нідерланди є найбільш розвинутою країною в сільському господарстві в Європі. Стажування допоможе студентам отримати знання та рекомендації для участі у програмах США, Канади, Австралії, Данії, Швеції.

Програма є практичною, та направлена на набуття досвіду у сільському господарстві для студентів аграрних закладів освіти. Тобто, практиканти проживатимуть в родині (або в окремому будинку), працюватимуть на фермі (яку самі оберуть – молочну, тваринницьку, свиноферму, садівництво, теплиці, квіти, декоративні рослини, овочі, фрукти, ферму змішаного типу, ферму з виробництву сиру тощо) разом з господарями, матимуть безкоштовне проживання та триразове харчування.

Кожен практикант отримує стипендію «брутто» €775,00 на місяць. З цієї суми відраховується €167,50 за проживання, €195,- за харчування і €412,50 євро на місяць - залишок «кишенькових грошей». Якщо проживання практиканта організоване окремо від родини фермера, практикант отримує додатково до «кишенькових грошей» €95 євро на тиждень для сплати за проживання + €45 євро на тиждень - на харчування. Робочий тиждень складає в середньому 40 годин, надається 1,5 вихідних на тиждень. Додаткові робочі години можуть бути відшкодовані за рахунок додаткового вільного часу або грошима. Спосіб компенсації обирає виключно фермер.

Термін перебування в Нідерландах складає 3 місяці і не може бути подовжений. Розміщення вдвох на одній фермі можливе, але не гарантується. Тобто, голландська приймаюча організація залишає за собою право надати розміщення на різних фермах. Термін оформлення документів складає 4 місяці, тобто, якщо ви надали ПОВНИЙ ПАКЕТ документів у грудні, виїзд буде заплановано на травень або червень наступного року

Необхідні вимоги:
  • Вік від 18 до 28 років.
  • Без проблем зі здоров'ям
  • Неодружений (на)
  • студент аграрного закладу освіти
  • Добрі знання розмовної англійської мови або німецької мови (проводиться інтерв'ю обраною мовою, на якому потрібно розповісти, де навчаєшся, який практичний досвід є, в якій галузі сільського господарства хотів би проходити практику)
  • Досвід практики на фермі обраного напрямку не менше 6 місяців - бажано
  • Мотивація поїздки (на співбесіді, що проводиться англійською/німецькою мовами потрібно пояснити, чому Ви вирішили поїхати на стажування до Нідерландів)НАСІННИЦТВО
насінництво
САДІВНИЦТВО
овочі в теплицях
овочі на відкритому ґрунті
фруктові сади
ботанічні сади
рослини в теплицях
декоративні рослини
квіти
розсадники кущів
розсадники дерев
переробка продукції
цитрусові
ТВАРИННИЦТВО
молочні ферми (корови, кози)
ВРХ
свиноферми
вівці
конеферми
переробка молочної продукції
бджільництво
МЕХАНІЗАЦІЯ
збір врожаю та польові роботи
"Фермерські кооперативи"(с)
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН
ГОЛЬФ-КЛУБИ
ВИНОРОБСТВО
заводи
виноградники
лабораторія


© 1999-2018 IIC
Всі права на матеріали, викладені на сайті, захищені згідно діючого законодавства України.
Перевидання будь-яких матеріалів, викладених на сайті, є можливою тільки за письмовою згодою адміністрації.