Єдина Країна! Единая Страна!

Головна Новини Контакти Посилання Фотографiї              


АГРАРНЕ СТАЖУВАННЯ
НІДЕРЛАНДИ
ШВЕЦІЯ
ДАНІЯ
ШВЕЙЦАРІЯ
США
КАНАДА
АВСТРАЛІЯ
ПОЛЬЩА
НІМЕЧЧИНА

      
Програма стажування в Данії

Данія є розвинутою країною в сільському господарстві в Європі. Стажування допоможе студентам отримати знання та рекомендації для участі у програмах США, Канади, Австралії. Програма є практичною, та направлена на набуття практичного досвіду у сільському господарстві.

Вимоги до практикантів
  • 19-24 років
  • неодружений
  • СТУДЕНТ аграрного закладу освіти (коледж, університет, інститут, училище) з с/х спеціалізацією (ветеринари, агрономи, ландшафтний дизайн, біотехнолог, овочівництво, садівництво). Зауважте! Економісти, юристи до участі в програмі не приймаються. Кандидати з аграрною освітою мають право обирати ферму згідно своїй спеціальності (ветеринар не може поїхати на квіти в теплицю, фахівець з ландшафтного дизайну не може доглядати свиней)
  • доведений досвід роботи на фермі обраного типу (наприклад - зернові та с/г техніка, молочні корови або свиноферма) від 1 року
  • права на автомобіль та трактор
  • добрий розмовний рівень англійської або німецької мов

Інформація щодо перебування в Данії: Типи розміщення: переважно свиноферми та молочні ферми або змішані ферми (молочна + польові культури, свиноферма + садівництво). Декілька ферм (15-25 на рік загалом) приймають практикантів для стажування у галузі садівництва, конярства, лісівництва, фруктів, птахівництва та хутра. Біля 5 місць пропонується на спеціалізоване рослинництво.

Стандартний робочий час - 37 годин на тиждень. Понаднормова праця відшкодовується за рахунок додаткового вільного часу або виплачується у розмірі 107 ДК/годину (брутто, тобто до відрахування податків). Який з двох варіантів буде обрано, залежить від фермера.

Зарплатня: до відрахування податків - 9,194 ДК (станом на грудень 2016 року) ДК на місяць плюс харчування. Податки складають 8%, якщо ви студентом. Зарплатня піднімається після 6 місяців перебування в Данії. Також відраховується 84 ДК на місяць на обов'язкове страхування. Приймаюча ферма повинна забезпечити практиканта кімнатою, включаючи обігрів, електрику, воду, постільну білизну та рушники. Вартість такої кімнати становить 800 ДК на місяць, які вираховуються з Вашої заробітної плати. Плата за понаднормові робочі години під час високого сезону складає 127 ДК за годину, за перші дві години в день і до оподаткування. Відпускні складають 12,5 %, які будуть виплачені 1-го Травня наступного року або коли практикант назавжди залишає Данію.

Перші два місяці є випробним терміном. Протягом цього часу фермер, також як і практикант можуть вирішити зупинити стажування з повідомленням про це за два тижні.
Якщо фермер свідчить, що в практиканта немає достатньо досвіду або знань мови, або якщо в практиканта негативне відношення до роботи, приймаюча компанія організовує відвідання ферми з метою роз'яснення ситуації. Якщо скарги є справедливими, практикант має повернутися додому. Якщо існують інші проблеми, приймаюча організація намагається знайти нове розміщення.

Адміністративний внесок до приймаючої організації складає 5000 ДК. Як правило, цей внесок відраховується із зарплатні практиканта протягом перших двох місяців стажування в Данії.

Термін перебування в Данії складає від 8 до 12 місяцівСАДІВНИЦТВО
овочі в теплицях
овочі на відкритому ґрунті
фруктові сади
ботанічні сади
рослини в теплицях
декоративні рослини
квіти
розсадники кущів
розсадники дерев
переробка продукції
цитрусові
ТВАРИННИЦТВО
молочні ферми (корови, кози)
ВРХ
свиноферми
вівці
конеферми
переробка молочної продукції
бджільництво
МЕХАНІЗАЦІЯ
збір врожаю та польові роботи
"Фермерські кооперативи"©
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН
ГОЛЬФ-КЛУБИ
ВИНОРОБСТВО
заводи
виноградники
лабораторія


© 1999-2018 IIC
Всі права на матеріали, викладені на сайті, захищені згідно діючого законодавства України.
Перевидання будь-яких матеріалів, викладених на сайті, є можливою тільки за письмовою згодою адміністрації.